Línea de Autobús 133 - 133 Sant Andreu Arenal => Baró de Viver - TMB
Paradas de autobús
- 1 - Meridiana - Estació d'Autobusos Fabra i Puig
- 2 - CAP Sant Andreu
- 3 - Meridiana - Riera de Sant Andreu
- 4 - Malats - Arbùcies
- 5 - Malats - Gran de Sant Andreu
- 6 - Pg. Torras i Bages - Els Segadors
- 7 - Pg Torras i Bages - Els Segadors
- 8 - Pg. Torras i Bages - Residència
- 9 - Pg Torras i Bages - Residència
- 10 - Pg. Torras i Bages - Palomar
- 11 - Pg Torras i Bages - Palomar
- 12 - Fernando Pessoa
- 13 - Pg. Santa Coloma - Pl. de la Modernitat
- 14 - Pg. Santa Coloma - Tiana
- 15 - Caracas - Clariana
- 16 - Tucumán - Caracas